KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser i mapp 7405461
nr 740 5461
Skisser i mapp
Lola von Rappe, Sent 1800-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:17:07
13/2 17:57:18